Alle producten
zoekwoorden [ brake dies for hydraulic press ] bij elkaar passen 147 producten.
BCL155.28.R3-S Europese type punchpressrem met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL155.85.R08-R Europese persremper met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 50T/M |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL155.85.R1-R Europese type punchrempers met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Europees type persgereedschap voor pers met 28 graden hoek 42CrMo
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
42CrMo Stamping Metallic Press Brake Punch Professionele buigpunchvorm
| Productnaam: | Wilia, druk op de rem. |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
Hydraulische metaalpersrempunch LS10.10 Buigwerktuigen
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
|---|---|
| Productnaam: | Amada drukremknop |
| Toepassing: | Buigwerk van platen |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

