Alle producten
zoekwoorden [ cnc press brake v die block ] bij elkaar passen 78 producten.
45HRC-50HRC Amada Die Hydraulische CNC-metalen buigmatrijzen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
Plaat metalen bodem die buigmachine V blok buig die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
42CrMo V blok buig die Radius Tool Holder Plaat metaal pers die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
Plaatmetaal V-blok buigsterrein 45HRC buigsterrein voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
50HRC Gansneck Punches Dies Hydraulische CNC Rigid Bending Machine Vormgereedschappen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
50HRC Multi V Die 42CrMo CNC-buigmachine
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC Multi-V ondervorm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

