Alle producten
zoekwoorden [ custom press brake die ] bij elkaar passen 239 producten.
Hoge sterkte hydraulische pers remmen wiella Dies Voor hydraulische buigmachine
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| Productnaam: | Wilia druk op de rem. |
50HRC Gansneck Punches Dies Hydraulische CNC Rigid Bending Machine Vormgereedschappen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
45HRC-50HRC Amada Die Hydraulische CNC-metalen buigmatrijzen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
835 mm bovenste vormradius gereedschapsholder buigdoeken voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
Onderste diehouder HRC48-HRC52 Multi V die blok Bottom Lower Tool
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| Productnaam: | Druk op de remdrifhouder |
Hydraulische plaatvormende matrijzen Multi V-buigmatrijzen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Metalen |
| product: | Huishoudelijk product |
45-50HRC buigmachine vorm lager die verstelbare groef vorm
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Vervaardiging van elektrische motoren |
BCL155.85.R1-R Europese type punchrempers met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

