Alle producten
zoekwoorden [ forming punch press brake ] bij elkaar passen 183 producten.
BCL175.88.R1-RFA Inductieverharding Euro Press Brake Tooling 88 Hoek 42CrMo Lange levensduur
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 100T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 Hoek Euro Press Brake Tooling voor snelle gereedschapswisselingen
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 Hoek 42CrMo Euro Press Brake Tooling
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 100T/M |
LB01 Radius Press Brake Tooling Holder Aanpasbaar
| Productnaam: | Radius gereedschapsholders |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | HRC50±2 |
LT R15 Radius Tools 42CrMo Press Brake Tooling HRC50 Hardheid
| Productnaam: | Radius gereedschapsholders |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | HRC50±2 |
Hoge sterkte hydraulische pers remmen wiella Dies Voor hydraulische buigmachine
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| Productnaam: | Wilia druk op de rem. |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V30 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V30 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
50HRC Gansneck Punches Dies Hydraulische CNC Rigid Bending Machine Vormgereedschappen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
HRC50 Multi V Die Block CNC-remstrijken voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |

