Alle producten
zoekwoorden [ induction hardening press brake punch ] bij elkaar passen 115 producten.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V30 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V30 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAL157.86.R1A Europees hydraulisch kantbankgereedschap stempel 86 graden 42CrMo
| Merken: | LYNCCN |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Hoogte: | 157mm |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |

