Alle producten
zoekwoorden [ press brake punch and die tools ] bij elkaar passen 200 producten.
LT R15 Radius Tools 42CrMo Press Brake Tooling HRC50 Hardheid
| Productnaam: | Radius gereedschapsholders |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | HRC50±2 |
Hoge sterkte hydraulische pers remmen wiella Dies Voor hydraulische buigmachine
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| Productnaam: | Wilia druk op de rem. |
BCL155.85.R1-R Europese type punchrempers met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |
Plaat metalen bodem die buigmachine V blok buig die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
42CrMo V blok buig die Radius Tool Holder Plaat metaal pers die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
YS20.11/100 CNC Hydraulische Custom Brake Die 88 Graden Single V Die
| Naam: | YS20.11/100 Amada Press Brake Single V Die |
|---|---|
| Hardheid: | HRC48-53 |
| Lange: | 835MM |
HRC50 Multi V Die Block CNC-remstrijken voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
50HRC Gansneck Punches Dies Hydraulische CNC Rigid Bending Machine Vormgereedschappen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |

