Alle producten
zoekwoorden [ v die block ] bij elkaar passen 207 producten.
835 mm bovenste vormradius gereedschapsholder buigdoeken voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
Buigmachine Drukrem Punch Tool 835mm Metalen Buigstalen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
Cnc Press Brake Tool Radius Tools Metal Cutting Press Brake Die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Vervaardiging van elektrische motoren |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Buigstermen Voor Hydraulische Pers
| Tolerantie: | 0.02 mm |
|---|---|
| Radius: | 0.8mm |
| Warmtebehandeling: | Gehele lichaamsverwarming |
Lynccn way100.86-V6 Single V Die voor Europese type persrem Die 86 hoek
| Product Name: | Lynccn way100.86-V6 Single V Die voor Europese type persrem Die 86 hoek |
|---|---|
| verpakking: | Houten Kist |
| Materiaal: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hydraulische persremwerktuig die 86 hoek 42CrMo
| Product Name: | WAY100.86 V12 Hydraulische Plaatbewerkingsgereedschap 86 Hoek Enkele V-vormige Matrijs |
|---|---|
| V-opening: | 12 mm |
| Product Categorie: | Kantbank Enkele V-vormige Matrijs |
50HRC Press Brake Punch Mold Maker Buigmachine Die Blade
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |
Verstelbare persremgroef Schimmelbodemgereedschappen 45-50HRC
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| Productnaam: | Fabrieksvoorziening Verstelbare groef malen bodem gereedschappen voor de persrem |
42CrMo-staalpersremperspersoonwerktuig 47HRC-persoonbremser
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | Druk op rem bovenvorm |

