Alle producten
zoekwoorden [ v12 press brake tool with warranty ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "v12 press brake tool with warranty" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die with 42CrMo Material and Induction Hardening for Precision Bending
| Productnaam | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening | V8 |
| Breedte | 15 mm |
| Warmtebehandeling | Inductieverharding |
LYNCCN BCY55.88 V10 Press Brake Die Single V Die with Induction Hardening and 42CrMo Material
| Productnaam | LYNCCN BCY55.88 V10 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening | V10 |
| Warmtebehandeling | Inductieverharding |
| Hoek | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V12 Single V Die Press Brake Tooling with 42CrMo Material and Induction Hardening
| Productnaam | LYNCCN BCY55.88 V12 Single V-stansremgereedschap |
|---|---|
| V-opening | V12 |
| Warmtebehandeling | Inductieverharding |
| Hoek | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V6 Kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam | BCY55.88 V6 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening | V6 |
| Warmtebehandeling | Inductieverharding |
| Hoek | 88° |
BCL250.30.R1-RFA 30 Hoek 42CrMo Euro Press Brake Tooling
| Hoogte | 250 mm |
|---|---|
| Hoek | 30° |
| Max. Laden | 100T/M |
| Hardheid | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA Inductieverharding Euro Press Brake Tooling 88 Hoek 42CrMo Lange levensduur
| Hoogte | 175 mm |
|---|---|
| Hoek | 88° |
| Max. Laden | 100T/M |
| Hardheid | HRC55-60 |
BCL250.26.R1-RF 26 Angle Press Brake Punch 42 CrMo gehard staal
| Hoogte | 250 mm |
|---|---|
| Hoek | 26° |
| Max. Laden | 90T/M |
| Hardheid | HRC55-60 |
BCL175.88.R15-RFA 88 Hoek Euro Press Brake Tooling voor snelle gereedschapswisselingen
| Hoogte | 175 mm |
|---|---|
| Hoek | 88° |
| Max. Laden | 50T/M |
| Hardheid | HRC55-60 |

