Alle producten
zoekwoorden [ press brake die v opening ] bij elkaar passen 70 producten.
LYNCCN WAY100.30 V10 30 Hoek Enkele V-vormige Matrijs Hydraulische Plaatbewerkingsgereedschap
| Product Name: | LYNCCN WAY100.30 V10 30 Hoek Enkele V-vormige Matrijs Hydraulische Plaatbewerkingsgereedschap |
|---|---|
| Product Categorie: | Druk op de remwerktuigen die |
| Merken: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Type V Die Press Brake Tooling Custom
| Productnaam: | Eenvoudige V-drukremwerktuigen |
|---|---|
| Materiaal: | 42crmo |
| V-opening: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V24 Hydraulic Press Brake Tools Single V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V24 kantpers enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V24 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V30 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V30 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V60 Euro-stijl aangepaste kantbankgereedschap V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V60 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAY100.84 V6 Press Brake Single V Die Tooling Custom
| Productnaam: | Way100.84 V6 Druk op Brakesingle V Die Tooling |
|---|---|
| Hoek: | 84 ° |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
YS74 V12 Single V Die For Press Brake Punch And Die
| Productnaam: | YS74 Amada Press Brake Single V Die |
|---|---|
| Hoogte: | 60 mm |
| Lagers: | 95 t/m |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hydraulische persremwerktuig die 86 hoek 42CrMo
| Product Name: | WAY100.86 V12 Hydraulische Plaatbewerkingsgereedschap 86 Hoek Enkele V-vormige Matrijs |
|---|---|
| V-opening: | 12 mm |
| Product Categorie: | Kantbank Enkele V-vormige Matrijs |
YS508 Custom Brake Die Tooling met V-hoek van 30 graden
| Naam: | YS508 Amada Press Brake 2V Die |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| hoek: | 30 Graden |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |

