Alle producten
zoekwoorden [ press brake punch cnc ] bij elkaar passen 125 producten.
OEM-persremwerktuigen Multi V Die 45HRC-50HRC Hardheid
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC Multi-V ondervorm |
Handmatig remperschieten instellen Buigmachines Cnc-schroeven
| Productnaam: | Druk op remkroning |
|---|---|
| Toepassing: | Gebruikt bij het buigen van machines Precisie aanpassen |
| Merken: | LYNCCN |
Vervaardiging van elektrische motoren met een vermogen van meer dan 50 W
| Toepassing: | Buigwerk van platen |
|---|---|
| hoek: | 85 graden. |
| Tolerantie: | 0.02 mm |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Buigstermen Voor Hydraulische Pers
| Tolerantie: | 0.02 mm |
|---|---|
| Radius: | 0.8mm |
| Warmtebehandeling: | Gehele lichaamsverwarming |
Polijst Custom Press Brake Tooling 0.02mm Precision Punch Brake Press
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
|---|---|
| Verpakking: | Houten doos |
| hoek: | 85 graden. |
CNC Custom Press Brake Tooling Matrix 2V Die Segmented Tool
| Toepassing: | Buigwerk van platen |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | 45-49 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V30 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V30 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
BCL155.85.R1-R Europese type punchrempers met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Type Punch gemaakt van 42CrMo voor nauwkeurig perforeren
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
42CrMo V blok buig die Radius Tool Holder Plaat metaal pers die
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | CNC-persremwerktuigen |

