Alle producten
zoekwoorden [ press brake punch cnc ] bij elkaar passen 125 producten.
LYNCCN WAY100.84 V6 Press Brake Single V Die Tooling Custom
| Productnaam: | Way100.84 V6 Druk op Brakesingle V Die Tooling |
|---|---|
| Hoek: | 84 ° |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
BCL175.88.R1-RFA Inductieverharding Euro Press Brake Tooling 88 Hoek 42CrMo Lange levensduur
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 100T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 Hoek Euro Press Brake Tooling voor snelle gereedschapswisselingen
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 Hoek 42CrMo Euro Press Brake Tooling
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 100T/M |
Diy Press Brake Dies Selectie Duurzame Pipe Bending Machine Custom Brake Dies
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | drukremwerktuigen |
Metalen op maat gepresseerde remdesten 42CrMo Multi V Bottom Mold
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC Multi-V ondervorm |
48-52HRC Press Brake v. Die Bending Die Wila Press Brake Tooling
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| Productnaam: | CNC-persremwerktuigen |
LYNCCN BCY55.88 V10 Persbankmatrijs Enkele V-matrijs met inductieharden en 42CrMo Materiaal
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V10 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V10 |
| Warmtebehandeling: | Inductieverharding |
YS20.11/63 CNC-persrem die HRC48-HRC53 persrem V dies
| Productnaam: | YS20.11/63 Amada drukrem met enkelvoudige V-afdruk |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | HRC48-53 |

