Alle producten
LYNCCN BCY55.88 V10 Persbankmatrijs Enkele V-matrijs met inductieharden en 42CrMo Materiaal
Productdetails
| Productnaam | LYNCCN BCY55.88 V10 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs | V-opening | V10 |
|---|---|---|---|
| Warmtebehandeling | Inductieverharding | Hoek | 88° |
| Max. Laden | 100T/M | Hardheid | HRC53±2 |
| Materiaal | 42CrMo | verpakking | HOUTEN KIST |
| Breedte | 20 mm | Hoogte | 3000 ton/maand |
| Markeren | LYNCCN BCY55.88 V10 persbankmatrijs,enkelvoudige V-afdruk voor de rempers,drukremwerktuigen met garantie |
||
Productomschrijving
LYNCCN BCY55.88 V10 Enkele V-matrijs voor kantbank
Een kantbankmatrijs is een essentieel gereedschap dat wordt gebruikt in kantbanken om plaatmetaal in precieze hoeken en vormen te buigen. Dit gereedschapssysteem bestaat uit een stempel (bovenste gereedschap) en een matrijs (onderste gereedschap) die samenwerken om metalen onderdelen te vormen. Verschillende matrijsconfiguraties maken diverse buigbewerkingen mogelijk, waaronder V-buigen, U-buigen en zomen.
Dit product is een enkele V-matrijs ontworpen voor CNC-kantbanktoepassingen, compatibel met CNC-hydraulische kantbanksystemen en hydraulische kantbankmachines.
Technische specificaties
| Producttype | Enkele V-matrijs voor kantbank |
|---|---|
| V-opening | V10 |
| Hoek | 88° |
| Breedte | 20mm |
| Hoogte | 75mm |
| Materiaal | 42CrMo |
| Lengte | 550mm/500mm |
| Hardheid | HRC53±2 |
| Warmtebehandeling | Inductieharding |
| Max. belasting | 100T/M |
| Verpakking | Houten kist |
Standaard segmentatieopties
500mm segmentatie
1000mm segmentatie
1100mm segmentatie
Industriële toepassingen
Onze hydraulische CNC kantbankgereedschappen zijn ontworpen voor diverse industriële toepassingen en operationele scenario's. Deze precisiegereedschappen worden uitgebreid gebruikt in de metaalbewerking en fabricagesectoren voor het buigen en vormen van metaalplaten met uitzonderlijke nauwkeurigheid.
Onze kantbankmatrijzen zijn compatibel met een uitgebreid scala aan kantbankmachines en vinden wijdverbreide toepassing in meerdere industrieën, waaronder:
- Luchtvaartproductie
- Automotive productie
- Bouw en constructiefabricage
- Scheepsbouw en maritieme industrieën
Geadviseerde Producten

