LYNCCN BCY55.88 V20 Single V-stansremgereedschap
| Productnaam | LYNCCN BCY55.88 V20 Single V-stansremgereedschap | Warmtebehandeling | Inductieverharding |
|---|---|---|---|
| Hoek | 88° | V-opening | V20 |
| Breedte | 30 mm | Max. Laden | 100T/M |
| Hardheid | HRC53±2 | verpakking | HOUTEN KIST |
| Materiaal | 42CrMo | Hoogte | 3000 ton/maand |
| Markeren | LYNCCN BCY55.88 kantbankmatrijs,V20 enkele V-matrijs gereedschap,kantbankmatrijs met garantie |
||
Productbeschrijving:
Een kantbankmatrijs is een gereedschap dat in een kantbankmachine wordt gebruikt om plaatmetaal in gewenste hoeken en vormen te buigen. Het bestaat uit een stempel (bovenste gereedschap) en een matrijs (onderste gereedschap), die samenwerken om het metaal te vormen. Verschillende matrijsvormen maken diverse buigtechnieken mogelijk, zoals V-buigen, U-buigen of zomen.
Dit product is een enkele V-matrijs, CNC kantbankgereedschap, CNC hydraulisch kantbankgereedschap en gereedschap voor hydraulische kantbankmachines.
Technische parameters:
| Producttype | Enkele V-matrijs voor kantbank |
| V-opening | V20 |
| Hoek | 88° |
| Breedte | 30mm |
| Hoogte | 75mm |
| Materiaal | 42CrMo |
| Lengte | 550mm/500mm |
| Hardheid | HRC53±2 |
| Warmtebehandeling | Inductieharding |
| Max. belasting | 100T/M |
| Verpakking | Houten kist |
Standaard segmentatie:
500mm
![]()
1000mm
![]()
1100mm segmentatie
![]()
Toepassingen:
Onze hydraulische CNC kantbankstempels zijn geschikt voor diverse toepassingen en scenario's. Ze worden veel gebruikt in de metaalbewerking en fabricage-industrieën voor het buigen en vormen van metaalplaten. Onze producten zijn compatibel met een reeks kantbankmachines en worden veel gebruikt in sectoren zoals de lucht- en ruimtevaart, de automobielindustrie, de bouw en de scheepsbouw.

