Alle producten
zoekwoorden [ single v die press brake punch ] bij elkaar passen 71 producten.
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die met 42CrMo-materiaal en inductieverharding voor precisiebuiging
| Productnaam: | LYNCCN BCY55.88 V8 kantbank enkele V-matrijsgereedschap |
|---|---|
| V-opening: | V8 |
| Breedte: | 15 mm |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hydraulische persremwerktuigen
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.80 V100 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.80 V100 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY150.86 V16 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die Bending
| Productnaam: | Lynccn way150.86 v16 Aangepaste hydraulische persremgereedschap enkele v Die |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.30 V8 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V8 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Breedte: | 20 mm |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.30 V50 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V50 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.80 V80 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.80 V80 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
YS20.11/125 Press Brake Die 125mm V Opening En 42Crmo Vormmateriaal
| Naam: | YS20.11/125 Amada-persrem met een enkele V-afdruk |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Buigmachines |
| Lagers: | 100 t/m |
YS20.11/80 835 mm drukrem die met V80 buigend en vervormd plaat metaal
| Productnaam: | YS20.11/80 Amada-persrem met een enkele V-afdruk |
|---|---|
| hoek: | 88 graden. |
| V-opening: | V80mm |
YS20.11/63 CNC-persrem die HRC48-HRC53 persrem V dies
| Productnaam: | YS20.11/63 Amada drukrem met enkelvoudige V-afdruk |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Hardheid: | HRC48-53 |

