Alle producten
zoekwoorden [ single v die tooling for press brake ] bij elkaar passen 71 producten.
LYNCCN WAY100.30 V30 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V30 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.86-V50 Op maat gemaakte persremwerktuigen
| Productcategorie: | Druk op remster |
|---|---|
| Productnaam: | Aangepaste persremgereedschap enkele V Die |
| V Opening: | 50 mm |
YS20.11/160 88 graden Amada Press Brake Die 160mm Press Brake V Die Opening
| Naam: | YS20.11/160 Amada-persrem met een enkele V-afdruk |
|---|---|
| Lagers: | 100 t/m |
| V-opening: | V160 mm |
LYNCCN WAY100.86-V1 Hydraulische Kantbank Gereedschap Stempel 86 Graden Enkele V Stempel
| Product Name: | WAY100.86 V10 Hydraulische persremwerktuigen 86 Hoek Single V Die |
|---|---|
| V-opening: | 10mm |
| Product Categorie: | Druk op de rem. |
LYNCCN WAY100.86-V30 Drukrem Single V Die Voor Buigmachine
| Productnaam: | Lynccn Way100.86-V30 Hoge kwaliteit Press Brake Single V Die voor buigmachine |
|---|---|
| V Opening: | 30 mm |
| Productcategorie: | Kantbank Enkele V-vormige Matrijs |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Productnaam: | WAY100.80 V50 Euro-stijl kantbankgereedschap V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V50 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hydraulische persremwerktuigen
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
Hoge precisie YS71 Amada Press Brake Tooling V8 Bottom Die
| Productnaam: | YS71 Amada drukrem met enkelvoudige V-afdruk |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Toepassing: | buigend bladmetaal |
LYNCCN WAY150.30 V8 30 Angle Single V Die Hydraulische persremwerktuigen
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V8 30 Angle Single V Die Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Brand: | LYNCCN |
| Product Category: | Press Brake Die |
LYNCCN WAY100.80 V90 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.80 V90 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |

