Alle producten
zoekwoorden [ single v die tooling for press brake ] bij elkaar passen 80 producten.
LYNCCN WAY100.80 V40 Euro Type Single V Die Press Brake Tooling
| Productnaam: | WAY100.80 V40 Kantpersgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| V-opening: | V40 |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
LYNCCN WAY100.30 V12 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V12 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Productcategorie: | Druk op remster |
| V Opening: | 12 mm |
LYNCCN WAY100.30 V16 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V16 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap |
|---|---|
| Productcategorie: | Druk op remster |
| V Opening: | 16 mm |
LYNCCN WAY100.30 V20 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V20 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.30 V24 aangepaste hydraulische single V die press remgereedschap
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V24 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| V Opening: | 24 mm |
LYNCCN WAY100.80 V80 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.80 V80 Aangepaste hydraulische kantbankgereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
YS74 V12 Single V Die For Press Brake Punch And Die
| Productnaam: | YS74 Amada Press Brake Single V Die |
|---|---|
| Hoogte: | 60 mm |
| Lagers: | 95 t/m |
YS70 88° Duurzame persrem enkelvoudige V-sterf voor het buigen van plaat
| Productnaam: | YS70 Amada Press Brake Single V Die |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | Gehele lichaamsverwarming |
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
YS20.11/125 Press Brake Die 125mm V Opening En 42Crmo Vormmateriaal
| Naam: | YS20.11/125 Amada-persrem met een enkele V-afdruk |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Buigmachines |
| Lagers: | 100 t/m |
YS20.11/80 835 mm drukrem die met V80 buigend en vervormd plaat metaal
| Productnaam: | YS20.11/80 Amada-persrem met een enkele V-afdruk |
|---|---|
| hoek: | 88 graden. |
| V-opening: | V80mm |

