Alle producten
zoekwoorden [ cnc hydraulic press brake die ] bij elkaar passen 94 producten.
BCL155.28.R3-S Europese type punchpressrem met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL155.85.R08-R Europese persremper met 28 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 50T/M |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL155.30.R1-R Europese type kantperspons met 28 graden hoek 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 80T/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL155.28.R3-R Europese drukrempen met 28 hoeken 42CrMo
| Hoogte: | 155 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Europees type persgereedschap voor pers met 28 graden hoek 42CrMo
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Max. Laden: | 100t/m |
| Hardheid: | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA Inductieverharding Euro Press Brake Tooling 88 Hoek 42CrMo Lange levensduur
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 100T/M |
BCL250.26.R1-RF 26 Angle Press Brake Punch 42 CrMo gehard staal
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Hoek: | 26° |
| Max. Laden: | 90T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 Hoek Euro Press Brake Tooling voor snelle gereedschapswisselingen
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 88° |
| Max. Laden: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Hoogte: | 175 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 Hoek 42CrMo Euro Press Brake Tooling
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Hoek: | 30° |
| Max. Laden: | 100T/M |

