Alle producten
zoekwoorden [ cnc hydraulic press brake die ] bij elkaar passen 94 producten.
LYNCCN WAY100.84 V6 Press Brake Single V Die Tooling Custom
| Productnaam: | Way100.84 V6 Druk op Brakesingle V Die Tooling |
|---|---|
| Hoek: | 84 ° |
| Warmtebehandeling: | Inductie verharding |
CNC-persremwerktuigen voor hydraulische buigmachine remstrijken
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | Druk op rem bovenvorm |
50HRC Press Brake V Die Opening Press Brake Bending Dies Voor Hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Huishoudelijk product |
Hydraulische multi-V-bodemvorm V-sterk voor drukremwerktuigen
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | 42CrMo |
| product: | Vervaardiging van elektrische motoren |
90° Hoek HRC55-60 Hardheid CNC-persrempers voor een lange levensduur
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Productnaam: | Lynccn way150.86 v12 Aangepaste hydraulische single v die persremgereedschap |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
20 mm Breedte 100T/M Max Load CNC Press Brake Bending Machine Mould For Benefit
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY100.30 V24 aangepaste hydraulische single V die press remgereedschap
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V24 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| V Opening: | 24 mm |
LYNCCN WAY100.30 V40 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap
| Productnaam: | LYNCCN WAY100.30 V40 Aangepaste hydraulische enkele V-matrijskantpersgereedschap |
|---|---|
| Merk: | Lynccn |
| Productcategorie: | Druk op remster |
LYNCCN WAY100.84 V8 Europees Type Kantbank Gereedschap Enkele V-matrijs
| Product Name: | LYNCCN WAY100.84 V8 Europees Type Kantbank Gereedschap Enkele V-matrijs |
|---|---|
| Merken: | LYNCCN |
| Product Categorie: | Druk op de rem. |

