Alle producten
zoekwoorden [ cnc hydraulic press brake die ] bij elkaar passen 94 producten.
45-50HRC Press Brake Forming Dies Voor Hydraulische Buigmachine
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
Plaatmetaal V-blok buigsterrein 45HRC buigsterrein voor hydraulische pers
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | CNC-persremwerktuigen |
Hydraulisch buigen Custom Press Brake Tooling CNC Press Brake Tools
| Vormingsmodus: | Schimmelvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Staal |
| product: | Druk op rem bovenvorm |
YS501 CNC-persrem 2V die voor hydraulische buigmachine plaat persrem gereedschap
| Naam: | YS501 Amada Press Brake 2V Die |
|---|---|
| Materiaal: | 42CrMo |
| Grootte: | 835MM |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Buigstermen Voor Hydraulische Pers
| Tolerantie: | 0.02 mm |
|---|---|
| Radius: | 0.8mm |
| Warmtebehandeling: | Gehele lichaamsverwarming |
BCL155.85.R08-S Europese drukrempen met 85-hoek 42CrMo
| Angle: | 85° |
|---|---|
| Hardness: | HRC55-60 |
| Material: | 42CrMo |
BCL155.85.R1-S Europese Type Kantbank Euro Gereedschap Met 85 Hoek 42CrMo
| Hoek: | 85° |
|---|---|
| Hardheid: | HRC55-60 |
| Warmtebehandeling: | Inductieverharding |
BCL155.85.R1.5-S Europese Type Kantpers Stempel Met 85 Graden Hoek 42CrMo
| Hoek: | 85° |
|---|---|
| Hardheid: | HRC55-60 |
| Warmtebehandeling: | Inductieverharding |
BCL250.26.R1-RF Europees type europressremwerktuig met 26 hoek 42CrMo
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Hoek: | 26° |
| Max. Laden: | 90T/M |

